Ödemiş İzmir (Basmane) Tren Saatleri

Ödemiş İzmir (Basmane) Tren Saatleri

Ödemiş’den İzmir’e tren ile yolculuk yaklaşık 2 saat 20 dakika sürmektedir.
Ödemiş treni her gün 3 sefer olarak düzenlenmektedir.

Ödemiş İzmir (Basmane) Tren Ücreti :
Tam Yolcu Ücreti : 13.50TL

Ödemiş İzmir (Basmane) Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32722 32726 32730
Ödemiş Şehir 05:25 09:30 15:00
Ödemiş Gar 05:29 09:34 15:04
Beytiköy 05:34 x x
İlkkurşun 05:41 09:45 15:15
Doyranlı 05:47 x x
Derebaşı 05:51 x x
Pınarlı Durağı 05:56 09:59 x
Çatal 06:00 10:03 15:31
Yakaköy 06:05 x x
Bayındır MYO 06:08 10:11 15:38
Bayındır 06:13 10:18 15:43
Furunlu 06:18 10:23 15:48
Elifli 06:21 x x
Karpuzlu 06:25 10:29 15:56
Arıkbaşı 06:32 10:36 16:03
Taşkesik 06:38 x x
Gürgür 06:42 x x
Torbalı 06:51 10:51 16:25
Pancar 07:01 x 16:37
Menderes 07:15 11:15 16:50
Adnanmenderes Havaalanı 07:20 11:21 16:56
Gaziemir 07:25 11:28 17:02
İzmir (Basmane) 07:43 11:46 17:19

İzmir (Basmane) Ödemiş Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32721 32725 32729
İzmir (Basmane) 06:30 12:00 17:10
Gaziemir 06:49 12:14 17:28
Adnanmenderes Havaalanı 06:56 12:20 17:34
Menderes 07:03 12:27 17:40
Pancar 07:15 x 17:53
Torbalı 07:25 12:50 18:03
Gürgür x 12:58 18:11
Taşkesik 07:36 13:02 18:15
Arıkbaşı 07:42 13:08 18:21
Karpuzlu 07:49 13:15 18:28
Elifli 07:53 13:19 18:32
Furunlu 07:56 13:22 18:35
Bayındır 08:01 13:29 18:40
Bayındır MYO 08:06 x x
Yakaköy 08:09 13:35 18:46
Çatal 08:16 13:40 18:51
Pınarlı Durağı 08:20 x 18:55
Derebaşı 08:25 13:48 19:00
Doyranlı 08:29 13:52 19:04
İlkkurşun 08:35 13:58 19:10
Ödemiş Gar 08:46 14:09 19:21
Ödemiş Şehir 08:51 14:14 19:26